Mobil.sk Mobil.sk

Toto sú najlepšie hry, aké si môžete zahrať na mobile
zdroj: MOBIL.sk

Toto sú najlepšie hry, aké si môžete zahrať na mobile

Víkend sa blíži a to znamená, že bude čas na oddych. Každý ho pritom trávi inak, ale jedno je isté, na dobrú hru sa nájde čas vždy. Tu je výber tých najlepších.

Piknik SLOVO (iOS, Android)

- ak ste dobrý v skladaní slov, určite by ste nemali vynechať Piknik SLOVO (WORD Snack). Ide o veľmi návykovú hru, ktorá navyše zamestná vaše mozgové závity. Hra je kompletne v slovenčine.

WORD Snack / App store

PUBG (iOS, Android)

- ak máte radi strieľanie, taktiku alebo zoskok padákom, s PUBG si užijete veľa zábavy.

PUBG / App store

Minecraft (iOS, Android)

- Minecraft je absolútnou klasikou. Ak ste ešte nikdy neokúsili kockatý svet Minecraftu, v tento víkend je na to možno ten pravý čas.

Minecraft / App storeCandy Crush Saga
(iOS, Android)

- puzzle hra milovaná miliónmi hráčov. Vymieňajte a združujte cukríky. Jednoduchý zámer, ktorý môže byť niekedy ťažší, než sa na prvý pohľad zdá. Navyše má aj niekoľko variácií.

Candy Crush Saga / App store

Angry Birds Classic (iOS, Android)

- priznajte sa, kedy ste naposledy strieľali roztomilými a rozzúrenými vtáčikmi z praku? Ďalšia mobilná klasika, ktorú rozhodne treba z času na čas prevetrať.

Angry Birds / App store

The Room (iOS, Android)

- ďalšia vydarená puzzle hra s nádherným 3D kabátom, ktorý jej v spojení s veľmi vydarenou hudbou dáva mysteriózny nádych. Odhaľte všetky tajomstvá!

The Room / App Store

Monument Valley (iOS, Android)

- rozprávkový svet, v ktorm nikdy nič nie je tak, ako sa na prvý pohľad zdá. Hra nie je zadarmo, ale piatkové menučko by ste jej určite obetovať mohli. Bude to zábava a vy sa ušetríte kalórií.

Monument Valley / App storeAsphalt 9 Legends (iOS, Android)

- novinka, ktorá vám ponúkne rýchle autá a konzolový zážitok z hrania vďaka veľmi vydarenej grafike. Za zmienku stojí aj staršia časť Asphalt 8: Airborn (iOS, Android), ktorá ešte ani dnes nepatrí do starého železa.

Asphalt 9 Legend / App store

Final Fantasy VII (iOS, Android)

- Final Fantasy 7 nepatrí k lacným hrám, ale tí, ktorí ju už hrali, poznajú jej hodnotu veľmi presne. Ide o hráčsky skvost s veľkým svetom a silným príbehom, ktorí vás ztrhne.

Final Fantasy VII / App store

Star Wars: Knights of the Old Republic (iOS, Android)

- ak je svet Hviezdnych vojen vašou srdcovkou, určite by vám nemal ujsť tento herný titul. Za 10 eur dostanete kvalitnú nálož zábavy ( + svetelné meče v cene).

Star Wars: Knights of the Old Republic / App store

Crossy Road (iOS, Android)

- námet so sliepkou, ktorá chce prejsť cez cestu je jedným z najoriginálnejších v celej hernej histórii. Je tak jednoduchý a predsa vás zabaví.

Crossy Road / App store

Super Mario Run (iOS, Android)

- kto by nepoznal inštalatéra Mária, ktorý možno zabával v puberte aj vašich rodičov. Po rokoch sa dostal aj na mobily, takže zbierať mince a zachraňovať princeznú môžete doslova kdekoľvek.

Super Mario Run / App store

Skvelých herných titulov je samozrejme oveľa viac. Ak poznáte ďalšie hry, ktoré sú skvelé a myslíte si, že ľudia by o nich určite mali vedieť, napíšte nám ich pod článok do komentára na Facebooku. Urobíte  tým hráčsky dobrý skutok na záver pracovného týždňa.

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Appky / Soft / Hry

Pozri viac

Fun rádio