MOBIL.sk MOBIL.sk

Priveľa peňazí na účte? Kúpte si slúchadlá Apple AirPods za 10 000 dolárov!
zdroj: Brikk

Priveľa peňazí na účte? Kúpte si slúchadlá Apple AirPods za 10 000 dolárov!

Slúchadlá AirPods nepatria medzi najlepšie hrajúce slúchadlá dneška. Niktor ich však nemôže odsúdiť ani za zlý zvuk. Spadajú jednoducho niekam do stredu. To čím sú však výnimočné je v niečom úplne inam.

Ide o podobný faktor, ktorý je zrejmý aj pri výreze displeja iPhonu X. Nedá sa označiť za estetický, ani za neestetický, je jednoducho iný a rozpoznateľný z diaľky. A v tejto disciplíne vynikajú aj slúchadlá AirPods. Navyše v relatívne malom tele ponúkajú slušnú výdrž batérie. Nehovoriac o dômyselnom ovládaní, keď na zastavenie prehrávania hudby postačí slúchadlá vybrať z uší. To všetko v mene exkluzivity.

Brikk

Lenže na svete sú aj ľudia, ktorí nemajú hlboko do vrecka a potrebujú z davu vytŕčať ešte viac. Pre túto skupinu ľudí prichádzajú upravené modifikované slúchadlá AirPods od spoločnosti Brikk. Tie začala spoločnosť vyrábať v Novembri minulého roka.

The Lux AirPods sa funkčne nijako nelíšia od štandardných bezdrôtových slúchadiel spoločnosti Apple. To, čo ich robí výnimočnými je ich vzhľad. Sú potiahnuté vrstvou 24 karátového zlata a sú v nich osadené malé  dvojkarátové diamanty. Zlatom je potiahnutá aj samotná krabička slúchadiel. Spoločnosť tieto upravené slúchadlá nazýva zázrakom. A rovnako zázračne sa ľudia určite tvária pri vzhliadnutí ich ceny. Za slúchadlá si firma Brikk totiž pýta neuveriteľných 9995 amerických dolárov.

Brikk

Keby chcel niekto ušetriť, je možné si objednať aj slúchadlá bez diamantov. Navyše si človek môže vybrať zo žltého či ružového zlata. K dispozícii je aj Platina. Tieto slúchadlá sú lacnejšie, stoja "iba" 4995 USD. Takže za ušetrené peniaze si človek môže kúpiť napríklad vcelku pekné ojazdené auto. 

Spoločnosť samozrejme vyrába aj obaly na smartfóny s týmito materiálmi a tam sa cena šplhá ešte do závratnejších výšok. Keby ste chceli naozaj výnimočný obal, mohli by ste si zaň kúpiť napríklad vilu s pozemkom, Ferarri alebo kľudne nejakú väčšiu slovenskú dedinu. Viac sa dozviete na oficiálnej stránke výrobcu.

Brikk

Myslím, že zákazníkmi budú ľudia ako napríklad raper Tekashi69, pre ktorých je takáto forma prezentácie životným štýlom. Alebo sa mýlime? Boli by ste za pozlátené slúchadlá s diamantmi ochotní zaplatiť takéto peniaze?

Najnovšie z kategórie: Apple

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio