MOBIL.sk MOBIL.sk

Chalan sa kvôli hre Call of Duty rozišiel s najsexy rosničkou v Mexiku!
zdroj: MOBIL.sk

Chalan sa kvôli hre Call of Duty rozišiel s najsexy rosničkou v Mexiku!

Yanet Garcia je rosničkou v mexickej televízii, ktorej krásu si všimlo už 6,7 milióna sledovateľov na Instagrame. Táto bruneta bola doteraz vo vzťahu, ale momentálne je už voľná. A za všetko môže hra Call of Duty.

Po vzhliadnutí fotiek rosničky určite najmä mužskej časti populácie začne víriť hlavou, ako je vôbec možné, že by niekto takto pohľadnú ženu nechal kvôli počítačovej hre. Lenže je (bývalým) priateľom bol Douglas Martin, profesionálny hráč hry Call of Duty. Po tom, čo Yanet na Twitteri oznámila, že má zlomené srdce, rozhodol sa Martin na svoje YouTube kanál "FaZe Censor" nahrať 10 minútové video, v ktorom sa snaží celú situáciu objasniť. Začína slovami: "Yanet je úžasné dievča, zaslúži si to najlepšie. Je krásna, inteligentná a bola skvelou priateľkou."

Dvojica bývala zhruba jeden a pol roka v meste New York, Yanet sa však rozhodla presťahovať do Mexika, aby mohla robiť rosničku v mexickom televíznom programe Hoy. Chcela nasledovať svoje sny a vtedy sa všetko začalo meniť. Dvojica na seba prestala mať dostatok času.

Martinove vysvetľujúce video

zdroj: FaZe Censor / YouTube

Martin totiž podpísal hráčsku zmluvu a hru Call of Duty hrá každý deň, aby dosiahol čo najlepšie výsledky.

"Mám zmluvu. Toto je kariéra, ktorú chcem. Chcem vyhrať turnaj. Chcem byť majstrom sveta. To, čo v tomto momente vo svojom živote chcem, je súťažiť v Call of Duty, pretože to milujem. Urobím všetko, čo bude potrebné, aby som sa stal šampiónom. Deň má len 24 hodín a ja som nemal dosť času robiť to, čo som potreboval," hovorí Martin.

Pre všetkých, ktorí stále nechápavo krútia hlavami, pridávame niekoľko instagramových fotiek Yanet.

Toto je osoba, ktorú Martinovi mnohí muži závideli...

...a toto je vec, za ktorú to všetko vymenil

zdroj: maxim.com

Najnovšie z kategórie: Lifestyle

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio