MOBIL.sk MOBIL.sk

Riaditeľ Samsungu bol odfotený, ako používa nepredstavený Galaxy Note 9
zdroj: sammobile.com

Riaditeľ Samsungu bol odfotený, ako používa nepredstavený Galaxy Note 9

Žeby si CEO Samsungu neuvedomil, že mobil, ktorý používa, ešte vlastne nestihli predstaviť?

Do predstavenia očakávaného high-end telefónu Galaxy Note 9 ešte zostáva niekoľko týždňov. O tejto očakávanej novinke už vieme pomerne dosť informácií. Dizajn prednej strany sa oproti minuloročnému modelu takmer nezmení, na zadnej strane nás čaká lepšia kamera a zmenená poloha snímača odtlačkov prstov. Veľkými zmenami by si mal prejsť aj stylus S Pen. 

CEO Samsungu, DJ Koh, bol spozorovaný na verejnosti ako používa mobil, ktorý vyzerá práve ako zatiaľ nepredstavený Samsung Galaxy Note 9. Bohužiaľ, obrázok nám toho o mobile veľa nehovorí, samozrejme okrem toho, že je kompatibilný s elektronickým perom. Smartfón je totiž vložený do obalu, ktorý ale jasne obsahuje výrez pre duálnu kameru a pod ním umiestnený senzor na snímanie odtlačkov prstov. Vďaka tomu je jasné, že nejde o minuloročný Galaxy Note 8.

zdroj:Sammobile

Všetko teda nasvedčuje, že riaditeľ Samsungu skutočne drží v rukách nepredstavený Galaxy Note 9. Ide o veľmi podobný prípad, ako v prípade náramku Mi Band 3 od Xiaomi. Ten sa krátko pred predstavením ukázal na rukách riaditeľa spoločnosti Xiaomi, Lei Juna. Ide teda o nejaký nový trend propagovania vlastných výrobkov, keď ich „omylom“ vezmeme medzi ľudí a fotografovia ich odfotia?

Vráťme sa ale ešte k smartfónu Galaxy Note 9. Aby sme si pripomenuli, čo o ňom vieme, mal by byť vybavený procesorom Snapdragon 845 v USA a Exynos 9810 v Európe – podobne ako Samsung Galaxy S9. Čo sa pamäte RAM týka, niektoré správy hovoria o 6GB, niektoré o 8GB pamäte. Vnútorné úložisko by malo byť 64 – 256GB. Dodávať sa bude s Androidom 8.1 Oreo a nesmieme ani zabudnúť na celkom veľkú batériu so 4 000mAh. Cena by mala začínať približne na 960 dolároch.

Najnovšie z kategórie: Samsung

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio