MOBIL.sk MOBIL.sk

Honor pracuje na exkluzívnom Note 10 Rolls Royce. Mal by stáť až 1 500 dolárov
zdroj: phonearena.com, pixabay.com

Honor pracuje na exkluzívnom Note 10 Rolls Royce. Mal by stáť až 1 500 dolárov

Honor spojil sily s britskou spoločnosťou Rolls-Royce a plánujú nám priniesť exkluzívny telefón za poriadne vysokú cenu.

Exkluzívne smartfóny s menami tých najdrahších značiek áut nie sú vo svete žiadnou novinkou. Huawei má napríklad špeciálnu sériu smartfónov Porsche Design edition, pod ktorou vydáva luxusné telefóny za poriadne vysokú cenu. Jeho čínsky konkurent Oppo zas predstavil Lamborghini Edition svojej vlajkovej lode Find X a Xiaomi by údajne malo prísť s Ferrari Edition smartfónu Mi Mix 3. A do rodiny prémiových smartfónov sa najnovšie pridá aj značka Honor.

Aspoň to naznačuje najnovší únik. 26. júla by nám táto čínska spoločnosť, ktorá patrí pod Huawei, mala predstaviť svoju novinku Note 10. Údajne uzavrela dohodu s Rolls-Royce a pod menom tejto britskej automobilky predstaví jeho špeciálnu edíciu. 

zdroj: phonearena.com

Honor Note 10 by mal zákazníkom ponúknuť veľký 6,9 palcový displej. Edícia Rolls Royce by mala byť vybavená namiesto skleneného tela keramickou zadnou stranou, podobne ako sme videli pri Mi Mix 2S. Telo smartfónu bude strieborné a bude ho zdobiť výrazné logo Rolls-Royce pod zadným fotoaparátom.

Výbava Note 10 by mala zahŕňať procesor Kirin 970, pamäť RAM až 8GB a vnútorné úložisko 256GB. Fotoaparát bude duálny s hlavným 24MP senzorom a 16MP sekundárnym. Predná aj zadná kamera bude vybavená prvkami umelej inteligencie, ktorá bude uľahčovať bežné fotenie. Operačný systém by mal byť Android 8.1 Oreo a môžeme očakávať aj špeciálnu nadstavbu systému s motívom automobilky.

Zatiaľ všetko nasvedčuje, že edícia Rolls Royce príde v priebehu tohto mesiaca, možno priamo počas predstavenia klasického Note 10. V prípade, že by ste si túto luxusnú edíciu chceli dopriať, pripravte sa na poriadnu pálku – Honor Note 10 Rolls Royce Edition by mal stáť 1 500 dolárov.

Najnovšie z kategórie: Mobily

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio