MOBIL.sk MOBIL.sk

Harman Kardon Invoke: Bezdrôtový reproduktor s hlasovou asistentkou
zdroj: harmankardon.com

Harman Kardon Invoke: Bezdrôtový reproduktor s hlasovou asistentkou

Spoločnosť Harman Kardon, popredný svetový výrobca audio techniky tej najvyššej kvality (a ceny) v tichosti predstavil produkt, o ktorom sa už dlhšiu dobu v kuloároch hovorilo.

Harman Kardon Invoke je bezdrôtový reproduktor so zabudovanou hlasovou asistentkou Cortana od Microsoftu. Produkt sa objavil na oficiálnej stránke výrobcu a ponúka registráciu pre tých, ktorí majú záujem si tento reproduktor objednať. Ide o reproduktor v tvare veže alebo valca, ktorý bude šíriť zvuk v 360 stupňoch okolo seba. Asi najkrajším prvkom produktu je logo Cortany na vrchnej strane, ktoré sa pri zapnutí rozsvieti.

Harman Kardon Invoke
harmandkardon.com

Stránka s produktom bola medzičasom z webu výrobcu stiahnutá, ale kolegovia z windowscentral.com ešte pred tým stihli stiahnuť pár fotografií a my si tak reproduktor môžeme pozrieť v celej jeho kráse. Tento týždeň sa koná konferencia Microsoft Build v meste Seattle. Tam sa pravdepodobne dozvieme o tomto dizajnovom skvoste viac. Rovnako ako o spôsobe, akým bude fungovať v spolupráci s Cortanou. Cena zatiaľ zverejnená nebola.Najnovšie z kategórie: Smart

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio