MOBIL.sk MOBIL.sk

Pokiaľ bude Samsung Galaxy S10 vyzerať takto, bude hitom roku 2019
zdroj: Samsung Galaxy S10 koncept / mobil-helden.de

Pokiaľ bude Samsung Galaxy S10 vyzerať takto, bude hitom roku 2019

Tento týždeň nám priniesol niekoľko neoficiálnych informácií o nasledujúcej generácii Samsungov Galaxy S10 a S10+. Poďme sa na ne pozrieť.

Ak bude model Note 9 hviezdou druhej polovice roku 2018, v ďalšom roku môžeme očakávať revolúciu v rade Galaxy S. Pôjde totiž o desiatu generáciu a keďže tá ôsma a deviata sú si veľmi podobné, očakáva sa, že pri symbolickom desiatom Galaxy S a S+ vytiahne Samsung všetky tromfy. Ďalšia skutočnosť, ktorá tomuto hrá do karát je, že to istým spôsobom urobila aj spoločnosť Apple pri iPhone X. A Samsung rozhodne nebude chcieť ostať pozadu. Čo teda môžeme očakávať?

Samsung Galaxy S10 koncept / mobil-helden.de

Z neoficiálnych zdrojov sme počuli o nových senzoroch, o lepšej rozšírenej realite, o polopriesvittnom sklenenom zadnom paneli alebo o čítačke odtlačkov prstov umiestnenej do displeja. Na základe týchto informácií priniesol nemecký web Mobil Helden spolu s tvorcom Phone Designer (aka popredným industriálnym dizajnérom menom Jonas Deahnert) veľmi vydarené vizualizácie budúcej generácie vlajkových lodí od Samsungu. Tie vykresľujú model Galaxy S10 (+) reálnym spôsobom a s takou krásou, že by sa za vizualizácie nemusel hanbiť ani samotný Samsung.

Samsung Galaxy S10 koncept / mobil-helden.de

Na zadnej strane je trojitý fotoaparát, ktorý bude pravdepodobne fungovať podobne ako u modelu Huawei Mate 10 Pro. Duálne kamery sú aj na prednej strane, ale čo je dôležitejšie, ani desiata generácia by nemala mať výrez. Menej peknou správou je očakávaná absencia 3,5 mm audio jack konektora pre slúchadlá. Tie by sa mali pripájať cez štandardný USB-C port.

Samsung Galaxy S10 koncept / mobil-helden.de

Čo sa týka dátumu predstavenia, malo by sa tak udiať 24. februára 2019, v predvečer kongresu MWC 2019 v Barcelone. Do predaja by sa mali obidva Galaxy smartfóny dostať 19. apríla 2019. Tieto informácie prichádzajú z niekoľkých zdrojov blízkych spoločnosti Samsung, ktoré však nechcú byť menované. Myslíte si, že Galaxy S10 a S10+ budú vyzerať práve takto?

Najnovšie z kategórie: Samsung

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio