MOBIL.sk MOBIL.sk

YouTuber našiel na dne rieky iPhone X. Pozrite si reakciu majiteľky, keď jej oznámil, že našiel jej stratený mobil!
zdroj: Man + River / YouTube

YouTuber našiel na dne rieky iPhone X. Pozrite si reakciu majiteľky, keď jej oznámil, že našiel jej stratený mobil!

Len včera sme priniesli článok s videom, kde bol iPhone X podrobený extrémnemu pádu z mosta a dnes bude najdrahší smartfón od Apple vystavený extrémnym podmienkam opäť.

Bol to bežný deň pre YouTubera menom Dallas, ktorý si na videá natáča čas strávený pod vodnou hladinou a ukazuje ľuďom svoje úlovky, ktoré nachádza na dne riek a jazier. Tentokrát to však bolo trochu iné. Po okuliaroch a zlatom prsteni narazil Dallas na iPhone X. Ležal si len tak, bez ochranného púzdra na dne.

Dallas smartfón vylovil, vyčistil a zistil, že je vo veľmi dobrom vizuálnom stave. Doma ho teda rozobral a nechal ho tri dni schnúť, aby neskôr skúsil či iPhone bude fungovať. Zapojil do neho nabíjačku a tá po malej chvíli začala iPhone X nabíjať. Neskôr sa toho odohralo oveľa viac. Smartfón nielen fungoval, ale podarilo sa vystopovať aj jeho majiteľku, ktorej reakciu si pozrite v priloženom videu.

zdroj: Man + River / YouTube

Nejde o prvý prípad, keď smartfón prežil väčšiu záťaž, než akú výrobca garantuje certifikáciou. iPhone X má certifikáciu IP67, čo znamená, že by mal vydržať pod vodou v hĺbke jedného metra po dobu 30 minút bez poškodenia. Tento iPhone však vydržal viac. Žiaľ stáva sa aj presný opak. A tak rozhodne neodporúčame skúšať odolnosť svojho mobilu takýmto spôsobom zámerne.

Najnovšie z kategórie: Video a foto

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio