MOBIL.sk MOBIL.sk

Nový iPhone vás zbaví závislosti na mobiloch. Nemá žiadne funkcie ani obrazovku [VIDEO]
zdroj: youtube.com / Team Coco

Nový iPhone vás zbaví závislosti na mobiloch. Nemá žiadne funkcie ani obrazovku [VIDEO]

Nemôžete byť závislý na svojom smartfóne, ak na ňom nedokážete nič robiť.

Smartfóny stále viac a viac zasahujú do našich životov. Mobily používame pred spaním, tesne po tom, čo sa zobudíme a keby sa dajú ovládať aj pod vodou, zrejme by sme ich neodložili ani počas sprchovania. Celá spoločnosť sa postupne stáva závislá na svojich smartfónoch. Apple si tento problém dobre uvedomuje a rozhodol sa ho riešiť po svojom – predstavil iPhone, ktorý nemá žiadne funkcie, žiadnu obrazovku a žiadne tlačidlá. Veď, keď so svojim mobilom nemôžete nič robiť, nemôžete byť na ňom závislý. Logické, nie?

zdroj: youtube.com / Team coco

S týmto absurdným nápadom prišla talk show Conan, ktorá vysiela na americkej televízií TBS. Úsmevným videom paroduje spoločnosť Apple a reaguje na konferenciu WWDC 2018. Počas nej sa technologický gigant venoval aj problému závislosti na smartfónoch – vďaka iOS 12 si budete môcť napríklad nastaviť limit používania aplikácií, ktorý vám automatický povie, kedy trávite na svojom iPhone až príliš veľa času.

Filmári zo show Conan to ale posunuli na úplne nový level a ukázali nám nový iPhone Basic, s ktorým nedokážete robiť absolútne nič a budete si tak viac užívať prítomný okamih.

Najnovšie z kategórie: Apple

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio