MOBIL.sk MOBIL.sk

Tipnite si, koľko trvalo, kým sa v Číne vypredal nový Xiaomi Mi 8
zdroj: Xiaomi

Tipnite si, koľko trvalo, kým sa v Číne vypredal nový Xiaomi Mi 8

Napovieme len toľko, že toto číslo je až šialene malé.

Čínska spoločnosť Xiaomi nám len minulý týždeň predstavila svoju novú vlajkovú loď Mi 8. Prvý bleskový čínsky predaj sa uskutočnil včera. Počas neho ponúkala spoločnosť určitý počet kusov na rýchly predaj. Nuž a skúste si tipnúť, koľko vlastne trvalo, kým sa prvý predaj skončil.

37 sekúnd. Áno, nový smartfón od Xiaomi sa v svojej domovskej krajine vypredal za menej ako minútu. Dokazuje to, že o novinku z dielne rastúcej čínskej spoločnosti je obrovský záujem. Hlavným dôvodom je zrejme cena. V Číne sa predáva v prepočte už od 360 eur s tým, že ponúka výbavu ako mnohonásobne drahšie konkurenčné vlajkové lode. Snapdragon 845, 6GB pamäť RAM aj špičková kamera. Prirátajme k tomu, že mobil prichádza s elegantným dizajnom veľmi podobným iPhonu X, ako jediný Android telefón ponúka technológiu 3D rozoznania tváre a máme recept na úspech.

zdroj: Xiaomi

Záujemcovia, ktorí si svoj Xiaomi Mi 8 nestihli uchmatnúť ale samozrejme nemusia smútiť. 12. júna sa v Číne uskutoční ďalší bleskový predaj. V budúcnosti očakávame príchod najnovšej vlajkovej lode aj do zvyšných častí sveta, nie len do Číny. Mi 8 by mal byť realitou v Rusku, Egypte, Vietname, aj v niektorých častiach Európy.

Najnovšie z kategórie: Mobily

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio