MOBIL.sk MOBIL.sk

Nové vizualizácie zariadenia Surface Phone od Microsoftu vyzerajú výborne
zdroj: Harry Dohyun Kim / YouTube

Nové vizualizácie zariadenia Surface Phone od Microsoftu vyzerajú výborne

Aj keď sa Microsoft po neúspešnom pokuse s telefónmi Lumia vzdal výroby smartfónov, všetko nasvedčuje tomu, že spoločnosť ešte nehádže flintu do žita.

Boli sme svedkami patentov, kódu či rôznych informácií o tom, že Microsoft pracuje na skladacom smartfóne so značkou Surface. Tá sa na rozdiel od Lumií sa značka Surface medzi zákazníkmi úspešne ujala a Microsoft teda rozhodne nehodlá hrať druhé husle ani v mobilnom biznise.

Staršia vizualizácia Surface telefónu

zdroj: Vids 4U / YouTube

Skladací smartfón od Microsoftu by mala poháňať verzia Windows 10 prezývaná Andromeda OS. A keďže informácií je čoraz viac, začínajú sa objavovať nové vizualizácie vytvorené fanúšikmi podľa dostupných informácií. Tie ukazujú, ako by tento smartfón novej generácie mohol vyzerať. Aj keď pôvodné predstavy a náčrty vyzerali kadeako, po niekoľkých únikoch informácií zo zákulisia máme možnosť pozrieť si ukážky zariadenia, ktoré vôbec nevyzerá zle.

Ide o klasický mobil, ktorý sa dá rozložiť na zariadenie podobné tabletu a podľa viacerých analytikov (a tiež technologických spoločností) je práve toto mobilná budúcnosť. Ak je tento rok rokom výrezov v displejoch, ten nasledujúci by mal patriť rozhodne skladacím mobilom. Pracuje na nich totiž hneď niekoľko svetových výrobcov vrátane Samsungu, Motoroly, Microsoftu alebo LG.

Posledné videoje od človeka menom Harry Dohyun Kim, ktorý vytvoril svoju predstavu o chystanom skladacom mobile Surface od Microsoftu. Ten vyzerá v krátkej ukážke naozaj skvelo. Akurát prakticky stále rozmýšľam nad tým, koľko bude stáť oprava takéhoto zariadenia, keďže nech vám už padne na zem akokoľvek, vždy padne na zem displejom.

zdroj: Harry Dohyun Kim / YouTube

Najnovšie z kategórie: Microsoft

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio