MOBIL.sk MOBIL.sk

Toto sú 3 najlepšie bluetooth reproduktory do sprchy!
zdroj: Pixabay

Toto sú 3 najlepšie bluetooth reproduktory do sprchy!

Radi si pri sprchovaní spievate? Nie je nič príjemnejšie ako začať deň vyspevovaním si v sprche.

Hoci dnešné mobily už v základe ponúkajú vodeodolnosť, je potrebné si uvedomiť, že mobily nie sú úplne vodotesné a prípadné vniknutie vody do vnútra zariadenia by mohlo spôsobiť katastrofu. Najmä pokiaľ ste zaň minuli stovky eur. Pre sprchujúcich sa spevákov, ktorí boli doteraz nútení brať si do sprchy mobil, dnes máme tip. Ide o reproduktory určené do sprchy a kúpelne. Vyskúšate ich raz a už si bez nich nebudete vedieť predstaviť svoj deň.

Forever MF-600 Bluetooth Waterproof Speaker

Začneme najmenším z trojice. Model MF-600 vám nebude zavadzať ani v tej najmenšej sprche, jedná sa totiž o zariadenie malých rozmerov (6 x 6 cm). Celý je zabalený v silikónovom obale a odolá tak vode, prachu, nárazom či prípadným pádom. Na tele reproduktora sú tri tlačidlá. Dve na úpravu hlasitosti a tretie pre púšťanie a zastavovanie hudby. Pod silikónovou krytkou je ukryté tlačidlo pre vypnutie/zapnutie a micro USB konektor, ktorým sa reproduktor nabíja. Na tele nájdete aj otvor pre mikrofón, takže ak vám počas sprchovania niekto zavolá, budete s ním môcť komunikovať. Hovor prijmete stredným tlačidlom. Pokiaľ by po vás reproduktor pri prvom párovaní vyžadoval PIN, zadajte štyri nuly.

MOBIL.sk

"Napriek svojej veľkosti zaplní hudbou celú kúpelňu"

Chcel by som vyzdvihnúť veľmi pevnú prísavku, ktorou si reproduktor pripevníte na kachličky alebo sklo. Tá bude MF-600 držať na mieste ako keby bol prilepený. Pod ňou je umiestnené LED svetlo, takže sprchová party sa môže začať! Reproduktor kúpite na tomto odkaze. Na výber je hneď v niekoľkých farbách, takže si vyberie naozaj každý. A cena? Záleží na tom, o aký farebný variant máte záujem. Nami testovaný ružový model stojí v akcii iba 3,40 eur.

 • Bluetooth verzie 3.0
 • Dosah: 10 m
 • Kapacita batérie: 400 mAh
 • Doba prehrávania: 3 hodiny (pri 70 % hlasitosti)

Forever BS-310 Bluetooth Waterproof Speaker

Tento reproduktor na to ide trochu inak. Miesto prísavky visí na silikónovej šnúrke zakončenej okom, za ktoré ho môžete zavesiť na háčik. Nie každý z nás má totiž v kúpeľni rovné kachličky vhodné pre prísavku. Samotný bluetooth reproduktor je o niečo väčší (6,5 x 6,5 cm) a spolu so silikónovou šnúrkou meria 23 cm. Na zvuku je to počuť. Hrá totiž o niečo vyrovnanejšie pri vyšších hlasitostiach ako predchádzajúci model. Ponúka výkon 3 W. Samotný reproduktor smeruje po zavesení nadol, takže pokiaľ si ho zavesíte nad seba, zvuk bude hrať rovno na vás.

MOBIL.sk

"Skvelá voľba, pokiaľ si nemáte kam nalepiť prísavku"

Keďže ide o reproduktor rovnakého výrobcu, materiál je zhodný a ovládacie tlačidlá fungujú na rovnakom princípe. Rovnako je prítomná silikónová krytka s tlačidlom vypnúť/zapnúť a micro USB konektorom pre nabíjanie. Batéria má kapacitu 300 mAh. V balení nájdete aj micro USB kábel pre nabíjanie podobne ako v predchádzajúcom prípade. Mikrofón, LED diódu a (rovnaké) ovládacie tlačidlá na ňom nájdete tiež. Kúpite ho pri kliknutí na tento odkaz za akciovú cenu 5 €.

 • Bluetooth verzie 3.0
 • Dosah: 10 m
 • Kapacita batérie: 300 mAh
 • Doba prehrávania: 3 hodiny

Forever BS-330 Bluetooth Waterproof Speaker

Máme tu aj jeden bluetooth reproduktor pre ľudí, ktorí majú hlboko do vrecka. Parametrami však vôbec nezaostáva za predošlými dvomi. BS-330 má veľkú prísavku a silikónom obalené telo, ktoré je väčšie než v prípade modelu MF-600. Ovládacích tlačidiel je 5 a sú umiestnené na prednej strane. Zapnutie/vypnutie, preskakovanie skladieb, telefonovanie a prehrať/zastaviť prehrávanie. Pokiaľ chcete pridať alebo ubrať hlasitosť prehrávanej hudby, podržte tlačidlá preskakovania skladieb.

MOBIL.sk

"Super výkon a pritom vôbec nestojí veľa"

Otvory reproduktora sú umiestnené na spodnej strane smerom na prísavku, čo má jednu nespornú výhodu. Rezonančnou plochou pre prehrávanú hudbu bude podklad, na ktorú reproduktor prilepíte. Hoci majú teda všetky tri reproduktory rovnaký výkon, tento hrá subjektívne hlasnejšie. Rozdielom je aj nabíjací konektor. Ten používa drobný valčekový pin podobný tomu zo starších Nokií. USB kábel s týmto konektorom samozrejme nájdete v balení. A cena? Za sumu 9,90 € dostanete naozaj veľa muziky! Reproduktor nájdete na tomto odkaze.

 • Bluetooth verzie 3.0
 • Dosah: 10 m
 • Kapacita batérie: 400 mAh
 • Doba prehrávania: 3 hodiny

Najnovšie z kategórie: Príslušenstvo (Mobily&Tablety)

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio