MOBIL.sk MOBIL.sk

Xiaomi Mi Band 3 má väčší displej, baterku a podporuje NFC. A stále je veľmi lacný
zdroj: Xiaomi

Xiaomi Mi Band 3 má väčší displej, baterku a podporuje NFC. A stále je veľmi lacný

Mi Band 3 je vo všetkých ohľadoch lepší ako jeho predchodca. Aj napriek tomu sa bude predávať pod 30 eur.

Spoločnosť Xiaomi oslavuje svoje 3. narodeniny naozaj vo veľkom štýle! Predstavili nám nové smartfóny Mi 8, Mi 8 SE, Mi 8 Explorer Edition a tiež vlastnú Android nadstavbu MIUI 10. Okrem toho sa všetci fanúšikovia konečne dočkali aj ďalšej verzie najúspešnejšieho fitness náramku Mi Band. Náramok s poradovým číslom 3 je tak po dvoch rokoch konečne realitou.

Mi Band 3 prekonáva svojho predchodcu asi vo všetkom. Prichádza s väčším OLED displejom, ktorý vám umožní zobraziť viac informácií. Aby aj napriek tomu bola batéria v náramku stále ideálna, zväčšila sa jej kapacita na 110mAh. Číňania tvrdia, že vďaka nej vám Mi Band 3 vydrží viac ako 20 dní na jedno nabitie. 

zdroj: Xiaomi

Novinkou je aj podpora NFC. To znamená, že pomocou náramku na ruke budete môcť platiť bezkontaktne v obchodoch. Údajne sa ale dočkáme aj ďalšej verzie, ktorá NFC podporovať nebude, zato bude o niečo lacnejšia. Samozrejmosťou je počítanie krokov, monitorovanie fitness aktivity a tiež sledovanie spánku, podobne ako to bolo pri „dvojke“. 

Veľmi pozitívne je, že aj napriek novým funkciám a väčšiemu displeju si Mi Band 3 drží stále prijateľnú cenovku. V Číne bude dostupný už sa 179 čínskych juanov, čo je v prepočte asi 24 eur. Zatiaľ sme sa ale nedozvedeli, kedy sa začne jeho predaj. Očakáva sa, že to nepotrvá dlho a Mi Band 3 ešte určite zamieša karty na trhu s nositeľnými zariadeniami.

Najnovšie z kategórie: Xiaomi

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio