MOBIL.sk MOBIL.sk

Xiaomi zajtra predstaví náramok Mi Band 3. Koľko bude stáť a s čím príde?
zdroj: Twitter.com / Xiaomi

Xiaomi zajtra predstaví náramok Mi Band 3. Koľko bude stáť a s čím príde?

Predstavenie najúspešnejšieho fitness náramku je na spadnutie. A prekvapivo, bude len mierne drahší ako staršia generácia.

Xiaomi dokázal so svojim fitness náramkom Mi Band 2 trafiť presne do čierneho. Vďaka tomu, že je plný zaujímavých funkcií, na ruke vyzerá dobre a stojí približne len 20 eur, sa z neho stal jeden z najúspešnejších produktov v histórií spoločnosti. Zároveň ide o druhé najpredávanejšie inteligentné nositeľné zariadenie. Prvenstvo stále drží Apple Watch.

Napriek svojmu úspechu nebol Mi Band 2 už dlhší čas nijako vylepšovaný a zákazníci stále viac a viac žiadali novú, lepšiu generáciu. A práve tá bude predstavená už zajtra, 31. mája, spolu s novou vlajkovou loďou spoločnosti Xiaomi Mi 8. Potvrdila to samotná čínska spoločnosť.

zdroj: Twitter.com / XiangW_

Spolu s oficiálnym potvrdením sme sa dočkali aj kresleného plagátu, ktorému dominuje malé zvieratko s fitness náramkom a číslica 3. Xiaomi okrem toho potvrdil aj fámy, ktoré sa točili okolo ich riaditeľa Lei Juna. Novinári ho totiž na oficiálnom predstavovaní nového smartfónu Xiaomi Black Shark zachytili, ako má na ruke zvláštny náramok, ktorý vyzeral ako vylepšený Mi Band 2. Riaditeľ skutočne testoval pripravovanú novinku Mi Band 3.

A na čo sa teda môžeme tešiť? Predpokladáme 2.5D zakrivený displej, teda mierne zaoblený na stranách. Stratiť by sa malo fyzické tlačidlo, ktoré nahradí dotyková obrazovka. Tá by mohla podporovať určité gestá. Tak, ako staršia generácia, nebude chýbať odolnosť voči vode a prachu, snímanie tepu, krokov, športových aktivít a aj spánku. Novinkou by malo byť NFC a možnosť bezkontaktného platenia. Náramok by mal stáť 26 dolárov.

zdroj: mydrivers.com


Najnovšie z kategórie: Xiaomi

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio