MOBIL.sk MOBIL.sk

AKTUALIZOVANÉ: Samsung prekvapil luxusnou zlatou farbou pre Samsungy Galaxy S9 a S9+
zdroj: Samsung

AKTUALIZOVANÉ: Samsung prekvapil luxusnou zlatou farbou pre Samsungy Galaxy S9 a S9+

Pred piatimi dňami sme písali o červenom variante smartfónov Galaxy S9 a S9+. Samsung túto verziu predstavil dnes, ale k nej fanúšikom pridal ešte jednu farbu. Zlatú.

Spoločnosť Samsung k štyrom farbám (Midnight Black, Titanium Gray, Coral Blue, and Lilac Purple) svojich aktuálnych vlajkových lodí pridáva ďalšie dve. Burgundy Red a Sunrise Gold. Chce nimi podporiť predaje. Modely radu Galaxy S9 vo farbe Burgundy Red sa začnú predávať výhradne v Číne a v Južnej Kórei ešte tento mesiac. O ďalších trhoch zmienka nepadla, takže je veľmi pravdepodobné, že tento odtieň budeme nakoniec bratom z Ázie iba ticho závidieť.

Samsung Galaxy S9+ vo farbe Burgundy Red na oficiálnych obrázkoch / Samsung

Zatiaľ čo červená farba je určená pre čínsky a kórejský trh tak, ako to kuloárne informácie naznačovali, zlatá farba by sa mohla dostať aj k nám. Predávať sa začne už od júna a v zozname prvých krajín, kde sa predaj spustí figurujú Austrália, Čile, Vietnam, Nemecko, Hong Kong, Kórea, Mexiko, Rusko, Španielsko, Taiwan a Spojené arabské emiráty. Pozornému oku čitateľa neujde prítomnosť niektorých európskych krajín a spolu s informáciou, že neskôr sa táto zlatá verzia dostane aj na ďalšie trhy, svitá nádej aj pre Slovákov. Minimálne bude zlatý variant dostupný ľahšie než červená verzia.

Galaxy S9 a S9+ Sunrise Gold (6 obrázkov v galérii)

Samsungy Galaxy S9 a S9+ dnes stále patria k najatraktívnejším modelom na trhu a Samsung to vie. Preto robí všetko preto, aby sa dostali k čo možno maximálnemu počtu používateľov. Zlatá farba je dlhodobo obľúbená u žien aj u mužov a v kombinácii s čiernou farbou vyzerá naozaj luxusne. Spoločnosť ňou stavila na istotu. Zariadenia by sa funkčne nemali nijako líšiť od pôvodne predstavených verzií.

"Nová farba Sunrise Gold vytvára pocit živosti a zároveň pokoja. Táto sofistikovaná farebná úprava bola vyvinutá tak, aby na seba strhávala pozornosť užívateľov. Prináša totiž štýlový dotyk tej najlepšej módy a mestského dizajnu priamo do mobilného zariadenia používateľa."


AKTUALIZÁCIA:

Spoločnosť Samsung potvrdila, že farba Sunrise Gold bude dostupná aj na Slovensku. Dočká sa jej však iba Samsung Galaxy S9+ v 256 GB verzii, ktorého odporúčaná maloobchodná cena je 1049 eur. Červená farba Burgundy Red na európskom trhu nebude dostupná vôbec.

Najnovšie z kategórie: Samsung

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio