MOBIL.sk MOBIL.sk

OnePlus 6 bude predstavený už dnes. Ako a kde pozerať živý prenos?
zdroj: youtube.com / OnePlus

OnePlus 6 bude predstavený už dnes. Ako a kde pozerať živý prenos?

"Rýchlosť, ktorú potrebujeme" dostaneme už dnes o 18:00 nášho času.

Veľký deň pre všetkých fanúšikov čínskej spoločnosti OnePlus je čoskoro tu! Táto spoločnosť, založená len v roku 2013, nám totiž už dnes, 16. mája, predstaví svoju novú vlajkovú loď. Smartfón s menom OnePlus 6 uzrie prvýkrát svetlo sveta na udalosti v Londýne o 18:00 nášho času. 

Predpokladáme, že OnePlus sa bude držať svojho trendu a prinesie nám výkonnú mašinu za podstatne nižšiu cenu ako konkurencia. Aj preto sa každý nový mobil tohto výrobcu označuje ako „zabijak vlajkových lodí“. Tento rok by sme sa mali tešiť na najvýkonnejší procesor, ktorým je vybavených množstvo špičkových vlajkových lodí, Snapdragon 845. Spolu s ním by mala dostatočný výkon zabezpečovať aj 8GB Pamäť RAM. Úložisko by malo byť od 64GB do 128GB a o dostatočnú výdrž batérie sa postará 3 500 mAh batéria.

zdroj: Weibo

Čo sa dizajnu týka, OnePlus 6 by mal prísť s bezrámikovým dizajnom a moderným 18:9 displejom. V hornej časti zariadenia sa bude nachádzať výrez, podobne ako to poznáme napríklad z iPhonu X. OnePlus 6 bude prvý smartfón spoločnosti so skleneným telom, ktoré je síce pomerne kontroverzné, avšak malo by ponúknuť bezdrôtové nabíjanie. Hovorilo sa dokonca aj o snímači odtlačkov prstov zabudovanom priamo v obrazovke, aj keď táto funkcia je menej pravdepodobná.

Cena nového modelu by mohla začínať už na 470 eurách, čo je na vyššie spomenuté parametre naozaj lákavá suma. Či sa to všetko potvrdí sa dozvieme už o 18:00. Vďaka live streamu spoločnosti, ktorý bude prebiehať na YouTubovom kanály, si môžeme vychutnať živý prenos z predstavovania novinky priamo z Londýna. Samozrejme, po predstavení vás budeme o všetkých novinkách informovať.

Živý stream na YouTube

zdroj: youtube.com / OnePlus

Najnovšie z kategórie: Mobily

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio