MOBIL.sk MOBIL.sk

Nové úniky naznačujú, že iPhone SE 2 príde s dizajnom iPhonu X a podporou Face ID
zdroj: mobilefun.com

Nové úniky naznačujú, že iPhone SE 2 príde s dizajnom iPhonu X a podporou Face ID

Druhá generácia malého iPhonu SE je ako sex tínedžerov. Všetci o ňom radi rozprávajú, ale v realite o ňom len málokto niečo naozaj vie.

No dobre. Otrepané vtipy nechajme na iných a poďme sa radšej pozrieť, ako to s iPhonom SE 2 vyzerá. Je faktom, že sa o ňom už hovorí poriadne dlho, azda odkedy nám spoločnosť Apple predstavila prvý iPhone SE. V poslednej dobe sa ale intenzita nových informácií začína zvyšovať a to naznačuje, že už čoskoro sa ho konečne dočkáme.

Väčšina únikov a informácií sa zhoduje na tom, že iPhone SE 2 k nám príde už tento rok. V čom sa ale zatiaľ nezhodujú sú fakty o jeho výzore. Tí konzervatívnejšie sú presvedčení, že nás oproti prvej verzii čaká pomenej vylepšení. Okrem vyššieho výkonu by to malo byť sklenené telo a podpora bezdrôtového nabíjania. Inak by ale dizajn mal zostať nezmenený. Tie odvážnejšie informácie ale tvrdia, že pripravovaný iPhone SE príde s celkom novým, bezrámikovým dizajnom podobným, ako poznáme z iPhonu X.

Nová informácia od výrobcu obalov Olixar nasvedčuje tomu, že by mohlo ísť skôr o druhý scenár. Ten totiž zverejnil celú sériu fotografií a schém, ktoré zobrazujú tvrdené sklo určené pre zatiaľ nepredstavený iPhone SE 2. Z nich sa dá celkom jasne vyčítať dizajn veľmi podobný tomu, ktorý sme videli v iPhone X a ktorého sa zrejme bude spoločnosť držať aj pri ďalších tohtoročných modeloch. Okrem toho podporuje aj teóriu, že malý iPhone príde s funkciou Face ID. 

Všetky uniknuté fotografie si môžete pozrieť nižšie. Je ale dôležité podotknúť, že stále nejde o žiadnu informáciu, ktorú môžeme brať so stopercentnou istotou. Veríme ale, že je pravdivá a Apple nám tento rok naservíruje iPhone SE s prerobeným dizajnom a perfektným výkonom.

zdroj: phonearena.com
zdroj: phonearena.com
zdroj: phonearena.com

Najnovšie z kategórie: iPhone

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio