MOBIL.sk MOBIL.sk

Caviar Nokia 3310 Putin-Trump: Tuning v zlate a prezidenti k tomu
zdroj: caviar-phone.ru

Caviar Nokia 3310 Putin-Trump: Tuning v zlate a prezidenti k tomu

Na svete je niekoľko firiem, ktoré sa venujú vizuálnemu vylepšovaniu bežných modelov. Všetci, ktorí obľubujú luxusné materiály alebo len skrátka nemajú do čoho vrážať peniaze, si tak prídu na svoje.

Pri príležitosti summitu G20, ktorý sa teraz konal v Nemecku, prišla spoločnosť Caviar Royal Gift so špeciálne upravenou zberateľskou verziou Nokie 3310 (2017) Putin-Trump.

Ide o štandardnú Nokiu 3310 (2017), ktorá však ponúkne exkluzívne materiály. Telo telefónu je vyrobené zo špeciálnej tvrdenej zliatiny titánu a damaskovej ocele. Na hlavnom ovládacom tlačidle je vyryté logo summitu G20 2017. Na zadnej strane nájdete aj dvakrát pozlátenú tabličku s výrobným číslom daného kusu. No a na záver to najlepšie. Portréty amerického a ruského prezidenta na plakete pozlátenej elektrolytickou technológiou. Tento vizuál vznikol pri príležitosti ich prvého oficiálneho stretnutia na summite G20 v Hamburgu.

"Skutočnosť, že sa ich pohľady upierajú jedným smerom, vyjadruje spoločnú túžbu oboch národov po pokroku v americko-ruských vzťahoch," uvádza výrobca na svojom webe.

No a koľko vás to celé bude stáť? Oficiálna cenovka je 149 tisíc rubľov, čo je v prepočte cca 2200 eur alebo ekvivalent 37 štandardných Nokií 3310. Keby ste mali záujem iba o verziu s podobizňou Vladimíra Putina, na stránke výrobcu nájdete aj tú. Caviar Royal Gift používajú pre úpravy iba tie najlepšie materiály zahŕňajúce čierny titán, zlato, kože či smalt. To všetko s politickými, národnými, módnymi alebo umeleckými, často ručne tepanými motívmi na najpredávanejších modeloch od Applu, Samsungu či Nokie.

Najnovšie z kategórie: Nokia

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio