MOBIL.sk MOBIL.sk

Nokia X sa predvádza na neoficiálnom videu v plnej paráde!
zdroj: Slashgear / YouTube

Nokia X sa predvádza na neoficiálnom videu v plnej paráde!

Smartfón Nokia X (alebo X6) bude svetu predstavený už 16. mája v čínskom Pekingu. V jednom z minulých článkov sme videli jeho podobu na fotografiách, dnes tu máme rovno video.

Video bolo natočené pravdepodobne v Číne, kde Nokia minulý týždeň prezentovala model X pred jeho oficiálnou premiérou. Video záznam priniesol portál Slashleaks. Ten ukazuje takmer celý dizajn zariadenia. Kvôli pomeru strán videa sa však nedostalo na spodnú a vrchnú stranu a tiež výrez displeja. Škoda. Tieto časti však môžeme vidieť na predošlých fotografiách.

Živé video modelu Nokia X

zdroj: Slashgear / YouTube

Z predošlých únikov však vieme, že spodná strana bude obsahovať miernu "bradu", ktorá bude niesť nápis Nokia. Celý smartfón pripomína Nokiu 7 Plus, akurát má mierne inak usporiadané elementy hlavného duálneho fotoaparátu a viac zaoblené rohy. V tomto našom nedávnom článku sa dočítate niečo aj o špecifikáciách modelu Nokia X.

Tu je video doplnené aj o fotografie, ktoré sa dostali na verejnosť

zdroj: Gadget View / YouTube

Po novom začiatku Nokie, ktorý bol skôr o zariadeniach nižšej a strednej triedy, tak konečne vidíme poriadne vybavený moderný smartfón. Ani on síce nebude patriť medzi tie úplne najvybavenejšie, ale je úctyhodné, že za obdobie približne jedného roka dokázal fínsky výrobca prejsť taký veľký kus cesty. Ak to takto pôjde ďalej, Nokii predpovedáme (opäť) veľmi svetlú budúcnosť. Ostáva už len získať si srdcia tých, ktorých značka stratila pre svoje menej populárne rozhodnutia v minulosti.

Najnovšie z kategórie: Nokia

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio