MOBIL.sk MOBIL.sk

Model OnePlus 6 sa opäť ukazuje na živých fotografiách
zdroj: Techtastic

Model OnePlus 6 sa opäť ukazuje na živých fotografiách

Kým spoločnosť OnePlus predstaví svoj nový model pre rok 2018 s poradovým číslom 6, pravdepodobne už o ňom budeme vedieť všetko. To však vôbec nevadí. Všetko totiž nasvedčuje tomu, že sa máme na čo tešiť.

Tento raz ide o sériu nie veľmi kvalitných fotografií, ktoré ukazujú najmä displej modelu OnePlus 6, jeho tenké rámčeky a výrez. Zaujímavé je aj porovnanie s iPhonom X, ktorý je zhruba raz tak drahý ako bude OnePlus 6. Napriek tomu má nepredstavený model evidentne tenšie rámčeky okolo displeja a aj menší výrez. Fotografie priniesol holandský server Techtastic.

OnePlus 6 bude vychádzať z už predstaveného modelu R15 sesterskej značky Oppo. Jediným rozdielom bude, že OnePlus použije v jeho smartfóne novší nabíjací konektor USB-C a zmeny k lepšiemu sa zrejme dočká aj duálny systém fotoaparátov na zadnej strane. Všetky ostatné parametre budú zhodné s "erpätnástkou".

Ukážky smartfónu OnePlus 6 (7 obrázkov v galérii)

Pôjde o vynikajúco vybavený mobil s 6,28-palcovým displejom a rozlíšením 2280 x 1080 pixelov, 8 GB RAM či 256 GB vnútornej pamäťe. Batéria bude mať kapacitu 3450 mAh a zariadenie bude poháňať výkonný čip Qualcomm Snapdragon 845. Podľa oficiálneho teaseru, ktorý sama spoločnosť zverejnila na svojom twitteri už skôr, sa dočkáme aj super spomaleného videa po vzore konkurencie. Tak čo? Páči sa vám model OnePlus 6?

Najnovšie z kategórie: OnePlus

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio