MOBIL.sk MOBIL.sk

Harry Potter putuje do našich mobilov v novej RPG hre
zdroj: harrypotterhogwartsmystery.com

Harry Potter putuje do našich mobilov v novej RPG hre

Vyskúšajte si, aké je to študovať na čarodejníckej škole na vlastnej koži!

Je to konečne tu! Fanúšikovia Harryho Pottera môžu otvárať šampanské, lebo dlho očakávaná hra z prostredia Rokfortu Harry Potter: Hogwarts Mystery, bola konečne vypustená. To znamená, že už v týchto chvíľach si môžete čerstvú novinku sťahovať do svojich Android a iOS smartfónov a prejsť sa chodbami najznámejšej čarodejníckej školy na svete.

Nepredbiehajme ale. V Hogwarts Mystery si ako prvé vytvoríte svoju vlastnú postavu a ocitnete sa s ňou v známej Šikmej uličke. Tu si musíte kúpiť predmety, ktoré budete ako malý prváčik potrebovať k svojmu štúdiu. Kúpite si učebnice, vyberiete správny prútik a odpoviete na niekoľko otázok, na základe ktorých vás neskôr Triediaci klobúk zaradí do správnej fakulty. Potom si už môžete naplno vychutnať život v Rokforte.

Harry Potter: Hogwart Mystery je RPG hra so všetkým, čo k tomu patrí. Tešiť sa môžete na komplexné dialógy, pričom vaše rozhodnutia budú mať vplyv na celú hru. Budete si vytvárať nových priateľov, hrať hry, duelovať s inými študentmi, navštevovať hodiny a dokonca si v radách čarodejníkov nájsť aj svoju lásku. 

Počas svojho štúdia budete stretávať tie najznámejšie postavy z filmovej aj knižnej série. Profesor McGonagall, Albus Dumbledore a profesor Flitwick sú len niektoré z charakterov, ktoré na vás čakajú. Mnohým z nich prepožičali hlasy herci, ktorí hrali vo filmoch. Nemôžeme sa ale tešiť na mladších hrdinov z kníh, keďže dej hry je zasadený do 80 rokov minulého storočia, niekde medzi smrťou Harryho rodičov a jeho príchodom na Rokfort. Takže ani so samotným Harry Potterom sa bohužiaľ nestretnete.

Ak vás hra zaujala, stiahnuť si ju môžete zadarmo na iPhony z App Storu a na Android telefóny z Google Play. Tak čo, ste pripravený vyskúšať si život obyčajného rokfortského študenta?

Najnovšie z kategórie: Appky / Soft / Hry

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio