MOBIL.sk MOBIL.sk

V tejto zábavnej hre si zajazdíte po krivke grafu kurzu kryptomien
zdroj: Crypto Rider

V tejto zábavnej hre si zajazdíte po krivke grafu kurzu kryptomien

„Grafy vám nestačí iba sledovať, zajazdite si na nich!“

Ošiaľ okolo kryptomien už pomaly upadá. Časy, kedy Bitcoin dosahoval závratné hodnoty a kto skôr kúpil, ten sa skôr nabalil, sú preč. Pri pohľade na graf kurzu ceny jednotlivých kryptomien vidíme prudké stúpanie, ale aj rýchly pád - presne ako v húsenkovej dráhe. A práve takéto myšlienky zrejme kolovali v hlave autorovi zábavnej hry Crypto Rider. V nej si totiž môžete zajazdiť na takomto grafe kurzu.

Ako jedna z kryptomien sa posadíte do malého autíčka a budete putovať po krivke grafu s vývojom aktuálnej ceny. Raz pôjdete prudko hore, potom vás bude čakať drsný pád – presne ako v reálnom svete akcií. Autíčko ovládate jedným ťuknutím a vašim cieľom je dostať sa až na konečnú cenu kurzu a prejsť sa po celej krivke.

zdroj: Crypto Rider

Na výber máte z viacerých kryptomien. Od najznámejšieho bitcoinu, cez ethereum či litecoin až po dogecoin. Taktiež si môžete zvoliť niekoľko „máp“, po ktorých sa so svojou kryptomenou preženiete. Chcete si na vlastnej koži vyskúšať, aký bol rast Bitcoinu z 800 dolárov na 20 tisíc? Alebo sa radšej prejsť po šialenej down-hillovej krivke jeho úpadku, kedy z tejto hodnoty klesol na 7850 dolárov? Výber je len na vás.

Crypto Rider je proste originálna hra, ktorá vás na chvíľu dokáže zabaviť. A to ani nemusíte byť blázni do kryptomien. Bohužiaľ, občas narazíte na nejaké drobné bugy, ktoré ale nedokážu pokaziť celkový zážitok z hry. Crypto Rider je jednoduchá, celkom hlúpa, ale zato zábavná hra, ktorá stojí za to. Sám autor sa vyjadril: „Verím, že ľuďom príde táto hra zábavná, pretože ja som ju určite nemyslel vážne. Je to taká odľahčená zábavka v celkom vážnom svete.“

zdroj: Crypto Rider

Najnovšie z kategórie: Appky / Soft / Hry

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio