MOBIL.sk MOBIL.sk

Riaditeľ Xiaomi nám zrejme omylom ukázal, ako bude vyzerať smart náramok Mi Band 3
zdroj: mydrivers.com

Riaditeľ Xiaomi nám zrejme omylom ukázal, ako bude vyzerať smart náramok Mi Band 3

Vzal si riaditeľ Xiaomi na ruku nejaký náramok konkurenčnej spoločnosti alebo ide skutočne o nepredstavený Mi Band 3?

Spoločnosť Xiaomi nám pred pár dňami predstavila svoj prvý herný mobil s názvom Black Shark na evente v Číne. Zakladateľ a CEO spoločnosti Lei Jun tam samozrejme nesmel chýbať a sám tento smartfón skúšal. Čo ale mnohých zaujalo, bol inteligentný náramok na jeho ruke. Fotografi a novinári si myslia, že šlo o Mi Band 3. A prečo o tom vlastne píšeme? Nuž, preto, že Mi Band 3 zatiaľ oficiálne neexistuje.

Na ruke riaditeľa tejto rozrastajúcej sa čínskej spoločnosti bol inteligentný náramok, ktorý sa dizajnovo podobá na predchádzajúce dve generácie Mi Band. Na fotografií to vyzerá tak, že ide o malé zariadenia zasadené do gumeného náramku s displejom podobne ako to bolo pri Mi Band 2. Avšak, sklenený povrch je o poznanie väčší, čo môže naznačovať, že sa dočkáme väčšieho OLED displeja. Ten je navyše zahnutý na stranách.

zdroj: mydrivers.com

Xiaomi Mi Band 2 je najúspešnejším smart náramkom všetkých čias, ktorí si zamilovali milióny používateľov. Predstavený bol ešte v júni 2016, takže na novú verziu je najvyšší čas. Dokonca už aj sama spoločnosť potvrdila, že niekedy v priebehu tohto roka by mala byť predstavená tretia generácia úspešného náramku. Podľa niektorých odhadov a únikov by mal nový náramok ponúkať senzor na meranie tepu, GPS ale napríklad aj akcelerometer. Očakáva sa aj úplná vodeodolnosť a odolnosť proti prachu, ktorú zabezpečí certifikát IP67. Novinkou by mal byť aj špeciálny vibračný motor.

Je ale veľmi podozríve, že by si CEO spoločnosti neuvedomil, že nový smart náramok ešte nebol predstavený a omylom ho zobral na event plný fotografov. O dosť pravdepodobnejšie je, že ide o súčasť marketingovej stratégie firmy a to znamená jediné – predstavenie Mi Band 3 je blízko.

Najnovšie z kategórie: Xiaomi

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio