MOBIL.sk MOBIL.sk

iPhone X čoskoro dostane prvý bezdrôtový nabíjací kryt
zdroj: mophie.com

iPhone X čoskoro dostane prvý bezdrôtový nabíjací kryt

Nový obal od Mophie by mal predĺžiť výdrž batérie až o 9 hodín telefonovania.

Smartfóny kráčajú vpred míľovými krokmi. Každý rok nám popredné spoločnosti predstavujú mobily, ktoré sú silnejšie vo výkone, majú väčšiu vnútornú pamäť a kvalitou fotoaparátu sa približujú drahým fotoaparátom. Jedna vec ale zostáva neustále na jednom bode – výdrž batérie. Inak na tom nie je ani v prípade iPhonu X, ktorý, záleží od testu, ponúka výdrž len 9 hodín batérie.

V prípade, že vám toto číslo nestačí a svoj iPhone si nechcete nabíjať každý jeden deň, riešením môže byť niektorý z nabíjacích krytov. Apple nám už pred časom predstavil vlastný obal s batériou ktorý výrazne predĺžil výdrž batérie iPhonov 6, 6S a 7. Novšie iPhony si musia vystačiť s produktami tretích strán. Tentoraz sa k nim ale pridáva aj špeciálny obal pre iPhone X.

zdroj: 9to5mac.com

Obal s názvom Juice Pack Air pripravuje spoločnosť Mophie. Vášmu iPhonu X dokáže dodať „šťavu“ vo výške 1720mAh. Podľa výrobcu by to malo stačiť na ďalších 9 hodín telefonovania. Juica Pack Air umožňuje nabíjanie pomocou technológie Qi, ktorá je dnes štandardom v bezdrôtovom nabíjaní. Vďaka tomu nemusíte mobil zapájať do žiadneho konektora, úplne postačí, keď ho do obalu vložíte.

Juice Pack Air by mal byť dostupný v modrej a červenej farbe. V čase spustenia sa k ním ešte možno pridajú ďalšie farby. Za 9 hodín výdrže navyše si zaplatíte 90 dolárov, bohužiaľ zatiaľ nevieme presne, kedy tak budete môcť spraviť. Malo by to byť ale už čoskoro.

Najnovšie z kategórie: iPhone

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio