MOBIL.sk MOBIL.sk

Uniknuté fotky OnePlus 6: Takto bude vyzerať čínsky „zabijak“ vlajkových lodí
zdroj: mobilefun.com

Uniknuté fotky OnePlus 6: Takto bude vyzerať čínsky „zabijak“ vlajkových lodí

Vďaka renderom krytov pre OnePlus 6 máme presnú predstavu o dizajne tejto pripravovanej pecky.

Predstavenie nového smartfónu spoločnosti OnePlus je blízko. Dokazuje to fakt, že minuloročný OnePlus 5T je v Európe vypredaný a firma nám postupne servíruje jeden video teaser za druhým. Tie nám ho ale prezentujú len v náznakoch. Našťastie tu ale máme aj pomerne dosť únikov, ktoré presne ukazujú, na čo sa môžeme tešiť. Tentoraz sme sa dočkali hneď niekoľkých obrázkov, ktoré zobrazujú OnePlus 6 v ochranných krytoch značky Olixar.  Objavili sa na internetovom obchode mobilefun.com, kde sú dostupné v predpredaji. Nuž, OnePlus 6 je konečne odhalený!

Predná časť zariadenia zaujme „bezrámikovým“ dizajnom a nikoho už neprekvapí, že v hornej časti sa nachádza výrez pre reproduktor na telefonovanie a fotoaparát. Podľa doterajších únikov by mala byť táto selfie kamera vybavená slušným 20MP senzorom.

zdroj: mobilefun.com

Zadná strana zariadenia ukazuje, že spoločnosť sa rozhodla prísť s celkom novým skleneným telom. Podľa niektorých únikov by malo podporovať aj bezdrôtové nabíjanie. V strede zariadenia sa nachádza duálny fotoaparát s bleskom, ktorý by mal ponúknuť hlavnú kameru s 20MP a sekundárnu s 16MP. Snímač odtlačkov prstov je umiestnený pod touto kamerou. Po bokoch zariadenia je už tradične tlačidlo na vypnutie/zapnutie smartfónu a samozrejme na ovládanie hlasitosti. Konektor typu USB-C je na spodnej strane.

Z dizajnového hľadiska nás teda OnePlus 6 ničím neprekvapil. Ponúka prvky, ktoré sme už viackrát videli, vo výsledku ale vyzerá veľmi pekne. Predpokladáme, že tento čínsky mobil, ktorý je každoročne označený za zabijaka vlajkových lodí, bude predstavený 5. mája, aj keď spoločnosť zatiaľ nič nepotvrdila. Vybavený bude výkonným Snapdragonom 845 a podľa únikov má mať až 8GB pamäte RAM.

zdroj: mobilefun.com
zdroj: mobilefun.com

Najnovšie z kategórie: Mobily

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio