MOBIL.sk MOBIL.sk

Separ, Paulie Garand a Nerieš v profesionálnom videoklipe nakrútenom na Samsung Galaxy S9+​
zdroj: youtube.com / tynikdy

Separ, Paulie Garand a Nerieš v profesionálnom videoklipe nakrútenom na Samsung Galaxy S9+​

Tak schválne, povedali by ste, že tento videoklip bol nakrútený na smartfón?

Mobily vo fotoaparátoch sú stále dokonalejšie. V dnešnej dobe sa zábery nakrútené telefónmi pomaly približujú profesionálnej technike. Či už spomenieme úžasné zábery z minuloročného iPhonu X, čerstvej vlajkovej lodi Huawei P20 Pro alebo nového Galaxy S9+ od Samsungu. Dôkazom toho je stále viac a viac video projektov, ktoré sú nakrúcané na smartfóny.

Typickým príkladom je novinka v podobe videoklipu od Paulieho Garanda, ktorá sa pred pár dňami objaavila na YouTube. Ide o prvý hudobný klip na Slovensku a Česku nakrútený na Samsung Galaxy S9+. Video nesie názov Kolem stolu a okrem Paulieho Garanda na ňom uvidíme aj rapera Separa a skupinu Nierieš. O novinku sa postaral režisér Tomáša Kasala. 

zdroj: youtube.com / Samsung Česko a Slovensko

„Väčšina záberov sa natáčala počas tmy, aby sme ukázali, že natočiť kvalitný videoklip je v súčasnej dobe možné aj na mobilný telefón a to takmer za každých podmienok. Navyše sa v klipe objavujú aj špeciálne efekty telefónu ako je slowmotion,“ povedal Paulie Garand, ktorý je mimochodom abasádorom značky Samsung. Výsledok je prekvapivo dobrý a nebyť nápisu „Natočeno na Samsung Galaxy S9+“ na začiatku a na konci videa, nikto by nepovedal, že nejde o prácu profesionálnej kamery. Dôkazom toho je aj momentálne umiestnenie na druhej pozícií v trendoch YouTube.

zdroj: youtube.com / tynikdy
zdroj: Samsung TS

Najnovšie z kategórie: Video

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio