MOBIL.sk MOBIL.sk

Apple predstavil červené iPhony 8 a 8 Plus (PRODUCT) RED
zdroj: Apple

Apple predstavil červené iPhony 8 a 8 Plus (PRODUCT) RED

Predstavenie nových farebných variácií sa predpokladalo na akcii v americkom meste Chicago, no tam Apple ukázal iba nový iPad.

Apple dnes prostredníctvom tlačovej správy ukázal nové iPhony 8 generácie vo farbe (PRODUCT) RED. Ide tak o ďalšie zariadenie, z ktorého výťažok poputuje na zníženie výskytu vírusu HIV v afrických krajinách. Apple má v tejto oblasti relatívne bohatú históriu, takmer každý roky prinesie takéto zariadenie.

Apple

V oficiálnych Apple obchodoch sa červené iPhony 8 a 8 Plus budú dať objednať už od zajtra, no neskôr budú dostupné aj u bežných predajcov. V porovnaní s minulosťou prišli obidva iPhony v kombinácii s čiernym predným sklom, čo bola mimochodom relatívne častá výčitka fanúšikov pri minuloročnej edícii s iPhonmi 7 a 7 Plus, ktoré červenú kombinovali s bielym predným panelom. Ten až tak dobre podľa nášho názoru nevyzeral.

Apple

Parametre oboch telefónov ostávajú nezmenené. Určite vás zaujíma aj to, ako je na tom s novou farbou najnovší člen rodiny iPhonov s bezrámčekovým displejom. Nuž iPhone X novú farbu nedostal. Apple však preň v tejto farbe predstavil zatváracie púzdro Leather Folio. Podporiť dobrú vec teda budú môcť aj majitelia tohto zariadenia.

Apple
Apple Leather Folio pre iPhone X / Apple


Najnovšie z kategórie: Apple

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio