MOBIL.sk MOBIL.sk

„Krása v umelej inteligenci“ – Honor zverejnil pozvánku na svoj pripravovaný event
zdroj: Twitter / @matthewhughes

„Krása v umelej inteligenci“ – Honor zverejnil pozvánku na svoj pripravovaný event

Podznačka spoločnosti Huawei pre nás chystá niečo veľké...

Od predstavenia našlapaných mobilov rady P20 od Huawei ubehol len krátky čas. Čínska spoločnosť si s nimi musela dať veľa práve a celkom právom označili P20 Pro za „najlepší fotomobil súčasnosti“. Ich úsilie ale s predstavením P20 rozhodne nekončí. Už budúci mesiac nám naservírujú ďalší zaujímavý smartfón, tentoraz pod svojou podznačkou Honor.

Popredné technologické médiá totiž dostali oficiálnu pozvánku na event, ktorý sa bude konať 15. mája v anglickom Londýne. Súčasťou pozvánky bol obrázok GIF, na ktorom môžeme vidieť panorámu hlavného mesta Anglicka. V popredí sa nachádza silueta smartfónu, ktorá nám ale veľa o jeho dizajne nenapovie. Okrem nej je na obrázku "save-the-date", teda výzva, aby sme si tento dátum uložili. Pozvánku dopĺňa slovné spojenie „krása v umelej inteligencií“.

Práve umelá inteligencia, po anglicky AI, sa v animovanom GIFe zobrazí namiesto ikonky uzávierky fotoaparátu. Je preto veľmi pravdepodobné, že odkazuje na nové funkcie umelej inteligencie spojené s fotoaparátom. Modely P20 prišli s pokročilou technológiou na rozpoznávanie objektov na fotografií, prediktívnym 4D zaostrovaním a ďalšími zaujímavými funkciami. Sme teda veľmi zvedavý, čo nám ponúkne pripravovaný smartfón od Honoru.

zdroj: Twitter / @matthewhughes

Najnovšie z kategórie: Mobily

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio