MOBIL.sk MOBIL.sk

Maketa iPhonu 8 vo videu. Pozrite si ako by mohol vyzerať!
zdroj: youtube.com

Maketa iPhonu 8 vo videu. Pozrite si ako by mohol vyzerať!

Za posledné obdobie sa na internete objabuje neskutočné množstvo správ a obrázkov chystaného iPhonu 8. Najnovšie video zachytáva možnú podobu iPhonu 8, ktorá žiadnym spôsobom nevybočuje z prúdu predošlých únikov informácií. Zaujímavé na ňom je, že zachytáva nefunkčnú maketu zo všetkých strán.

OnLeaks a Tiger Mobiles spojili svoje sily a internetu ponúkli svoj pohľad na podobu nového iPhonu 8 podľa známych parametrov. Maketa zachytáva iPhone 8 s displejom bez rámčekov, okrem vrchnej časti. kde je umiestnená kamerka, reproduktor a senzory. Farba makety je matná čierna so sklenenými plochami vpredu a vzadu, ktoré plynule prechádzajú do kovového rámčeka. Na prednej strane nenájdeme snímač odtlačkov prstov, pretože sa očakáva jeho zabudovanie do displeja. Spoločnosť Qualcomm včera predstavila technológiu, ktorá to umožní.

zdroj: youtube.com

Rozmery makety sú 144 mm x 71 mm x 7,5 mm. Len pre porovnanie, rozmery súčasného iPhonu 7 sú 138,3 mm x 67,1 mm x 7,1 mm. Pokiaľ sú informácie pravdivé, tak iPhone 8 bude veľkostne veľmi podobný práve iPhonu 7, pričom displej sa svojou veľkosťou bude približovať skôr iPhonu 7 Plus.

Apple údajne pracuje súčasne na zhruba desiatich rôznych prototypoch, takže je ťažké povedať, či je práve toto tá finálna podoba iPhonu 8, ktorú budeme nosiť vo vreckách. Ešte si musíme počkať, ale čas sa kráti.

Najnovšie z kategórie: iPhone

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio