MOBIL.sk MOBIL.sk

SKVELÉ APPKY: ÚPRAVA FOTIEK #2
zdroj:

SKVELÉ APPKY: ÚPRAVA FOTIEK #2

Blíži sa leto, dovolenková sezóna a to znamená jediné. Od svojich smartfónových “miláškov” sa ani nepohneme. Fotiť sa bude každý krok a keďže aj roaming už nie je tým, čím býval, cez prázdniny pamäť našich mobilov a naše profily zahltia fotky! Vitajte pri ďalšj časti SKVELÝCH APPIEK. Dnes si od “selfíčiek” odskočíme k susedom. Budeme sa rozhliadať po appkách, v ktorých svoje skvosty s našpúlenými perami, ale aj bez nich, môžeme upraviť ako skutoční páni!

PRISMA

Snímka obrazovky 2017-05-07 o 21.36.51

Prisma sa objavila minulý rok a spôsobila ošiaľ. Je totiž úplne iná ako všetky ostatné aplikácie na úpravu fotiek. Vaše fotografie premení na majstrovské diela ako zo štetca Van Gogha alebo Picassa. Na svoj chod používa AI techniku zvanú style transfer. Momentálne je schopná aplikovať svoje efekty tiež na videá. A používa stále nové a nové techniky, takže vás nikdy neomrzí.

Platforma: iOS / Android

Developer: Prisma Labs

Cena: ZADARMO


Google PhotoScan

zdroj: youtube.com

Táto aplikácia je z trochu iného súdka a vyvinul ju priamo Google. Existuje nespočetné množstvo aplikácií na fotenie, vylepšovanie už odfotených fotografií, na ich uchovávanie. Ale čo s fotkami z doby pred digitálnou fotografiou? Môžete si kúpiť skener a zapratať ním pracovný stôl alebo siahnuť po Google PhotoScan. S touto appkou jednoducho nahádžete svoje staré fotky s cumľom a kačičkou priamo do telefónu a to za pár sekúnd. Aplikácia používa pokročilý engine a pomocou viacbodového nafotenia sa vyhnete tieňom, lesku a iným rušiacim elementom.

Platforma: iOS / Android

Developer: Google Inc.

Cena: ZADARMO


Instagram

Instagram_UI
instagram

Aj keď nie ste moc zbehlí vo svete fotografie, je veľmi pravdepodobné, že slovo Instagram ste už zaregistrovali. Táto mocná aplikácia dokáže vašu každodennú rutinu premeniť na fotografické skvosty pomocou rôznych filtrov a nástrojov na úpravu. Je veľmi jednoduchá a je zadarmo. Vymenúvať jej nekonečné možnosti je zbytočné. Ak ešte Instagram nepoužívate, stiahnite si ho a vyskúšajte. Vďaka prepojeniu s Twitterom a Facebookom sa Instagram stal sociálnou sieťou sám o sebe. Tak šup-šup odfoťte si menučko, čo ste dnes jedli, fotku upravte a podeľte sa s ňou so svetom.

Platforma: iOS / Android

Developer: Instagram, Inc

Cena: ZADARMO


Pixlr

Snímka obrazovky 2017-05-07 o 21.38.56
pixlr.com

Táto aplikácia má síce krátke meno, ale je o to výkonnejšia. Takmer 2 milióny kombinácií efektov, filtrov a farebných vrstiev vás zabavia na hodiny. Chcete do fotky pridať text alebo urobiť koláž? S Pixlr môžete. Ak si ale netrúfate na manuálnu úpravu fotiek, je tu možnosť siahnuť po prednastavených autokorekciách rôznych parametrov. Na free appku to vôbec nie je zlé.

Platforma: iOS / Android

Developer: Autodesk, Inc

Cena: ZADARMO


Fotor

FOTOR
fotor.com

Fotor si pamätám ešte z čias, keď boli grécki bohovia malicherní a krutí a môj komp fičal na Windows Vista. Ak hľadáte flexibilnú aplikáciu na úpravu fotiek s pokročilými funkciami, ktorá produkuje snímky s vysokou kvalitou, práve ste ju našli. Môžete upravovať, robiť koláže, zdieľať svoje výtvory a tiež sa nechať inšpirovať výtvormi iných, ktoré v appke nájdete tiež. Od verzie 6.3.1 navyše aplikácia ponúka funkciu “focus”, čo znamená, že vám naemuluje hĺbku ostrosti tak, ako to robia zrkadlovky. Akurát z nosenia tejto aplikácie pri sebe nedostanete skoliózu.

Platforma: iOS / Android

Developer: Everimagining Co., Ltd

Cena: ZADARMO

Pokiaľ sa vám SKVELÉ APPKY páčia, dajte nám LIKE na našu Facebookovú stránku. Budete tak vždy informovaní o nových dieloch, a tiež zásobovaní čerstvými informáciami zo sveta mobilov, tabletov a počítačov.

Najnovšie z kategórie: Skvelé Appky

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio