MOBIL.sk MOBIL.sk

Budú mať smartfóny od Huawei najkrajšie farby roku 2018? Na internet sa dostali všetky farebné prevedenia radu P
zdroj: Roland Quandt / WinFuture

Budú mať smartfóny od Huawei najkrajšie farby roku 2018? Na internet sa dostali všetky farebné prevedenia radu P

Huawei chystá koncom marca tlačovku, kde predstaví modely radu P. P20, P20 Lite a P20 Pro tak majú byť čiernymi koňmi v portfóliu Číňanov.

Dnešný únik v podobe všetkých farieb prichádza od človeka menom Roland Quandt. Ten verejnosti ukázal vizualizácie so všetkými farebnými kombináciami naprieč celým radom P.

Podľa veľmi realistických vizualizácií sa dočkáme modelu P20 v čiernej, modrej a zlato-ružovej. Model Pro príde tiež v čiernej a modrej, treťou farbou bude veľmi netradičná fialovo-zelená kombinácia s názvom "Twiglight". Najmenej vybavený Huawei P20 Lite pôjde do predaja v čiernej, modrej a jemnej ružovej.

Farby modelov Huawei P20, P20 Pro a P20 Lite (9 obrázkov v galérii)

Najzaujímavejšou farbou je rozhodne Twilight, ktorá je mixom fialovej, zelenej, modrej v jednej farbe. Takúto extravagantnú farbu vídavame najmä na upravených autách, no teraz ju budete môcť nosiť vo svojom vrecku. Ja osobne si nepamätám, že by túto farbu mal nejaký mobil v minulosti. Pôjde teda o absolútnu premiéru.

Z vizualizácií je zrejmé, že modely P20 a P20 Pro prídu v povrchovej úprave, ktorá nám najviac pripomína matný kov. P20 Lite však bude svojou lesklou úpravou určite magnetom na odtlačky prstov. Najmenej vybavený model tiež ponúkne iba obyčajný duálny fotoaparát. Pôjde o optiku bez certifikácie od značky Leica.

S vizualizáciami sa na internet dostal aj používateľský manuál. Ten prezrádza aj kapacitu batérie u modelov P20 a P20 Pro. P20 bude napájať batéria s kapacitou 3400 mAh a P20 Pro dostane rovno 4000 mAh batériu. Rovnakú nájdeme aj v modeli Huawei Mate 10 Pro. Zvyšné informácie o chystaných Huawei modeloch nájdete v článkoch nižšie.

Najnovšie z kategórie: Huawei

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio