MOBIL.sk MOBIL.sk

Fortnite: Battle Royale mieri na mobily iOS a Android. Zaregistrovať sa môžete už dnes!
zdroj: youtube.com / Pokemon Roger

Fortnite: Battle Royale mieri na mobily iOS a Android. Zaregistrovať sa môžete už dnes!

Android a iOS verzia Fortnite: Battle Royale ponúkne tú istú mapu, hrateľnosť aj obsah ako konzolový titul. Máme sa teda na čo tešiť!

Veľmi pochybujeme, že sa na svete dnes nájde hráč, ktorý ešte nepočul o PlayerUnknown’s Battlegrounds. Táto multiplayerová online hra, známa aj pod skratkou PUBG, je na svete len niekoľko mesiacov a už si ju mesačne zahrá viac než milión hráčov. Vysadiť 100 postáv na jednom ostrove s tým, že živý môže zostať len jeden? Je jasné, že tento koncept si získal srdcia hráčov po celom svete.

Preto nie je vôbec prekvapením, že po PUBG začali vznikať ďalšie hry na podobnom princípe. Jednou z nich je aj Fortnite: Battle Royale. Napriek tomu, že niektorí hráči na ňu nadávali a tvrdili, že ide len o obyčajnú kopírku pôvodného PUBG, Battle Royale si získal slušnú fanúšikovskú základňu . Dokonca prekonala aj pôvodnú hru Fortnite. Preto všetkých fanúšikov určite poteší správa, že tento titul mieri aj na Android a iOS zariadenia! 

zdroj: Epic Games

Túto správu oznámilo štúdio Epic Games spolu s informáciou, že mobilná verzia ponúkne rovnakú hrateľnosť, rovnakú mapu, ten istý obsah a týždenné aktualizácie. Malo by teda ísť o podobnú zábavu, ako poznáme z hracích konzol a PC. Vývojári tiež spomenuli, že bude možné hrať s priateľmi naprieč platformami. To znamená, že majiteľ Android verzie si môže zahrať s kamarátom, ktorý bude hrať na PS4 a ďalším kamarátom s iPhonom.

Čo sa týka presného dátumu vydania, majitelia iOS zariadení sa môžu od pondelka registrovať na oficiálnej stránke vývojárov. Android telefóny si ale na hru budú musieť počkať o niečo dlhšie, dostupná by mala byť „V najbližších mesiacoch“.

Najnovšie z kategórie: Hry

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio